LEV Live&Ride - нова житлова філософія (фото)

LEV Live&Ride - нова житлова філософія (фото)
Програма лояльності LEV Live&Ride від забудовника LEV Development дає змогу придбати квартиру разом із паркомісцем на вигідніших умовах.

Команда LEV Development пропагує людиноцентризм. У фокусі нашої діяльності — сучасний житель мегаполісу і його потреби у практичній та естетичній оселі, зручному місці для роботи біля дому, а також простори для дозвілля.

Наш пріоритет — ваш комфорт і задоволення у межах наших комплексів, тому ми приділяємо увагу кожній дрібничці.

Комфорт вашого проживання складається з багатьох деталей. Знаєте, у чому вся краса простих речей? Вони нативно підлаштовуються до нашого життя, на перший погляд, непомітні, проте дарують відчуття надзвичайної легкості та зручності.

Наприклад, підземний паркінг на території. Корисний та функціональний простір: декілька хвилин на маневри — і ви вже їдете ліфтом до свого поверху, аби провести решту дня в затишку своєї оселі.

Така проста річ суттєво підвищує рівень життя. Ба більше, час — найцінніший ресурс і витрачати його на пошуки вільного та доступного машиномісця не доведеться. За статистикою наявність підземного паркінгу економить резидентам до 30 хвилин на день.

Досвід останніх років європейських сусідів показав, що безкоштовні паркомісця зникатимуть як явище, а стихійні парковки будуть елімінувати на законодавчому рівні. Наразі у Польщі та Німеччині щомісячна оренда машиномісця може сягати вартості оренди квартири, тому раціональним і логічним є придбання власного машиномісця. В Україні імплементуються кращі містобудівні тренди ЄС. Незабаром хаотичні парковки будуть заборонені, і залишати автівку надворі житлового комплексу стане неможливим.

Двори без машин — ціла філософія задля більш гармонійного використання простору та комфорту кожного резидента. Вони створені для дитячих ігор, спортивних змагань, сусідських BBQ, а не для автомобілів. Тому ми розробили програму лояльності LEV Live&Ride, яка дає змогу придбати квартиру разом із паркомісцем на вигідніших умовах. Програма розповсюджується на 4 житлові комплекси: SILENT PARK, PERFECT LIFE, FEEL HOUSE, OBRIY3. Разом вигідніше.

Умови програми лояльності:

  • При купівлі квартири разом із 1 паркомісцем у житлових комплексах SILENT PARK, PERFECT LIFE, FEEL HOUSE, OBRIY3 ви отримуєте знижку -300 грн/м2 на квартиру та -10% на паркінг.
  • При купівлі квартири та 2-х паркомісць отримуєте - 600 грн/м2 на квартиру та -10% на кожне паркомісце.

Віра Коновал - pravdatutnews.com 

 892
 
Читайте також
У Малоголосківському парку відомий львівський скульптор Антон Лубій створює скульптури (відео) У Малоголосківському парку відомий львівський скульптор Антон Лубій створює скульптури (відео)
Облагородження Малоголосківського парку триває. Очищають територію, косять траву та планують облаштування нових дитячих скульптур.
LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото) LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото)
ЖК Central Hills реалізує формат «місто у місті» – закрита територія під охороною, з повним спектром розвинутої інфраструктури.
Облагородження зеленої зони у Львові: прибирання території Малоголосківського парку триває (відео) Облагородження зеленої зони у Львові: прибирання території Малоголосківського парку триває (відео)
Повністю прибирати Малоголосківський парк планують до кінця літа. Потім із садівницею займатимуться створенням подальшої інфраструктури.
Loading...
Load next