Священики УПЦ МП забрали цінне майно з церкви у Дрогобичі, яку передали ПЦУ (відео)

Священики УПЦ МП забрали цінне майно з церкви у Дрогобичі, яку передали ПЦУ (відео)
Священники УПЦ МП забрали цінне майно з церкви Іова Почаївського у Дрогобичі, яку передали ПЦУ 

«Голі» стіни, зняті ікони та дзвони: священники УПЦ МП забрали цінне майно з церкви у Дрогобичі, яку передали ПЦУ. Про це повідомили у тамтешній міськраді.

Нині, коли всі прийшли на першу спільну молитву за Україну до храму Іова Почаївського, не побачили тут ані предметів іконостаса, ані більшості ікон та церковних атрибутів. Ба більше, за словами вірян, з території зникли дзвони, а з двох сусідніх будівель, «батюшки» навіть зрізали хрести.

У мерії створили комісію, яка проведе інвентарний опис майна. Після цього вона звернеться із заявою до поліції.

Нагадаємо, днями раніше травня Дрогобицька міська рада заборонила на території громади діяльність Української православної церкви Московського патріархату.  

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 1
 
Читайте також
Церковне питання: московський патріархат ще не "все"? (відео) Церковне питання: московський патріархат ще не "все"? (відео)
Евакуйовані священнослужителі ПЦУ звернулися до міської ради щодо можливості використання Свято-Георгіївського кафедрального собору.
Святкування Дня захисника України: молодь запрошують на історично-патріотичний табір Святкування Дня захисника України: молодь запрошують на історично-патріотичний табір
У середині жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне з найважливіших свят у році. Саме 14 жовтня українці святкують День захисників України, День запорозького козацтва та День створення Української повстанської армії.
Load next