На об’їзній Рівного заблокували авто ТЦК: вимагали відпустити мобілізованого

На об’їзній Рівного заблокували авто ТЦК: вимагали відпустити мобілізованого
Шестеро цивільних осіб агресивно перешкоджали транспортуванню військовозобов’язаного. Подію розслідує поліція

Фото: depositphotos

На об’їзній дорозі Рівного шестеро цивільних осіб заблокували автомобіль Територіального центру комплектування (ТЦК), у якому перевозили військовозобов’язаного з Кременця до центру підготовки підрозділів. Інцидент стався увечері 4 серпня близько 19:00. Про це повідомив Тернопільський обласний ТЦК СП.

Нападники змусили авто з’їхати на узбіччя і влаштували блокаду. Унаслідок цього сталася ДТП за участі авто ТЦК та одного з автомобілів зловмисників. Під час конфлікту вони поводилися агресивно, вимагали передати їм мобілізованого чоловіка. Уникнувши ескалації, військові разом із призовником забарикадувалися всередині авто й викликали поліцію.

Станом на 21:30 на місці події працювали правоохоронці та представники Військової служби правопорядку. Військовозобов’язаного й військовослужбовця доставили до пункту призначення — до центру підготовки підрозділів, їхній стан здоров’я задовільний.

Нацполіція розпочала розслідування та проводить правову оцінку діям осіб, які перешкоджали законній діяльності представників ТЦК. Їм може загрожувати до 8 років позбавлення волі, а у разі тяжких наслідків — до 15, згідно зі статтею 114-1 КК України.

Нагадаємо, поліція розслідує сутички із ТЦК у Вінниці

Юлія Корній - pravdatutnews.com

Читайте також
У Києві викрили три схеми уникнення мобілізації: серед порушників лікар і пенсіонер У Києві викрили три схеми уникнення мобілізації: серед порушників лікар і пенсіонер
Вартість такого задоволення коливалася від 6 до 25 тисяч доларів США
СБУ запобігла теракту в Рівному: затримано львів’янина, який діяв за вказівкою російських спецслужб СБУ запобігла теракту в Рівному: затримано львів’янина, який діяв за вказівкою російських спецслужб
Служба безпеки України запобігла масштабному теракту у центрі Рівного
Load next