У Франції розбився літак: є жертви

У Франції розбився літак: є жертви
Прокуратура Шартру розпочала розслідування за фактом ненавмисного вбивства

У п'ятницю в префектурі Ер-і-Луар на півночі Франції розбився малий літак, внаслідок чого загинули троє людей. Про це повідомляє AFP.

Аварія сталася близько 16:00 за місцевим часом у комуні Шамфоль, що на північ від Шатра – адміністративного центру Ер-і-Луару.

За попередніми даними, на борту літака перебували подружжя віком понад 60 років та 77-річний пілот, який був колишнім генералом сухопутних військ Франції.

З невідомих причин літак, ймовірно, не впорався з поворотом через три хвилини після зльоту і врізався в мур посеред житлового району, – каже прокурор Шартру Фредерік Шевальє.

Внаслідок аварії загинули лише троє людей, які перебували на борту літака. Завдяки діям пілота, який відвів судно від житлових будинків, інших постраждалих немає. Пошкоджено лише один автомобіль.

Прокуратура Шартру розпочала розслідування за фактом ненавмисного вбивства. Слідчі з Бюро розслідувань та аналізу безпеки цивільної авіації Франції очікуються на місці події ввечері. Рух транспорту в районі аварії тимчасово перекрито.

Нагадаємо, В Індії розбився літак Air India, що летів до Лондона: на борту було понад 200 людей

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
Відшкодування збитків: Ірану висунули ультиматум у зв'язку з компенсаціями за збитий літак МАУ Відшкодування збитків: Ірану висунули ультиматум у зв'язку з компенсаціями за збитий літак МАУ
Пасажирський літак Boeing 737-800 рейсу PS752 "Міжнародних авіаліній України", який прямував із Тегерана до Києва, розбився 8 січня 2020 поблизу столиці Ірану.
Справа збитого МН17 над Донбасом: нідерландські слідчі готові приїхати в Україну Справа збитого МН17 над Донбасом: нідерландські слідчі готові приїхати в Україну
Група нідерландських прокурорів та слідчих готові приїхати в Україну для напрацювання кроків у справі збитого малазійського Боїнга МН17.
У США розбився приватний літак: загинули всі шестеро людей на борту У США розбився приватний літак: загинули всі шестеро людей на борту
Поблизу узбережжя Сан-Дієго в океан впав невеликий літак Cessna 414
Load next