Майкл Волц використовував незахищену пошту Google для урядових зв'язків - The Washington Post

Майкл Волц використовував незахищену пошту Google для урядових зв'язків - The Washington Post
Радник Білого дому з національної безпеки Майкл Волц та члени ради використовували незахищену електронну пошту Google для ведення урядових справ

Радник Білого дому з національної безпеки Майкл Волц та члени ради використовували незахищену електронну пошту Google для ведення урядових справ.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на трьох офіційних осіб США.

Згідно з отриманими електронними листами, Волц обговорював через Gmail важливі військові питання та системи озброєння з представниками інших урядових установ. Також він отримував через цю пошту інформацію про власний розклад та робочі документи, іноді копіюючи їх у Signal для координації зустрічей.

Експерти наголошують, що навіть використання особистої пошти для несекретної інформації є ризикованим, оскільки іноземні спецслужби можуть отримати цінні дані про графік та спілкування високопосадовців США.

Речник Ради нацбезпеки Брайан Г’юз заперечив звинувачення, зазначивши, що Волц пересилає службові матеріали на урядову електронну пошту для архівування, як того вимагає закон. Він також підкреслив, що співробітники Ради зобов’язані використовувати лише безпечні платформи для обговорення секретних питань.

Нагадаємо, Трамп назвав скандал із Signal «фейковим» і відмовився звільняти посадовців

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Радник Трампа підтримав ідею контролю США над Гренландією Радник Трампа підтримав ідею контролю США над Гренландією
Майкл Волц, якого новообраний президент США Дональд Трамп призначив радником із національної безпеки, висловив підтримку ідеї встановлення американського контролю над Гренландією
"Путіну не варто ризикувати всією економікою і життям власного народу": США підготували жорсткий пакет санкцій "Путіну не варто ризикувати всією економікою і життям власного народу": США підготували жорсткий пакет санкцій
Новий пакет санкцій підготовлений на випадок, якщо Путін вторгнеться в Україну.
Журналісту AP заблокували доступ до Білого дому через суперечку з назвою затоки Журналісту AP заблокували доступ до Білого дому через суперечку з назвою затоки
Через відмову змінити назву «Мексиканська затока» на «Американська», журналіст AP не зміг потрапити на брифінг
Load next