У Мюнхені призупинили авіарейси через дрони

У Мюнхені призупинили авіарейси через дрони
Пізно ввечері 2 жовтня у повітряному просторі поблизу Мюнхена зафіксували дрони,

Ілюстративне фото - depositphotos

Через це німецька служба управління повітряним рухом обмежила, а згодом і повністю призупинила роботу місцевого аеропорту.

Про це повідомляє сайт аеропорту Мюнхена.

Унаслідок інциденту не змогли вилетіти 17 рейсів, що торкнулося близько 3 тисяч пасажирів. Для людей, які залишилися в терміналах, розгорнули розкладні ліжка, а також забезпечили харчуванням та напоями.

Ще 15 літаків, що мали приземлитися в Мюнхені, перенаправили до інших аеропортів – у Штутгарт, Нюрнберг, Відень та Франкфурт.

До слова, увечері 1 жовтня в аеропорту Ла-Гуардія в Нью-Йорку під час руління зіткнулися два літаки Delta Airlines. Один літак зачепив інший, коли обидва рухалися на низькій швидкості. Внаслідок удару в одного борта частково відірвалося крило, а носова частина другого зазнала серйозних пошкоджень. 

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
У мюнхенському та гамбурзькому аеропортах працівники розпочали дводенний страйк У мюнхенському та гамбурзькому аеропортах працівники розпочали дводенний страйк
Це призвело до скасування близько 80% рейсів до Мюнхена та масових збоїв у авіасполученні
Німеччина передала Україні зенітні установки Gepard, дрони Vector та боєприпаси Німеччина передала Україні зенітні установки Gepard, дрони Vector та боєприпаси
Німеччина продовжує підтримувати Україну у боротьбі з російською агресією, оновивши список військової допомоги
У Мюнхені жінка з ножем напала на перехожих: її застрелили У Мюнхені жінка з ножем напала на перехожих: її застрелили
Під час затримання жінку було поранено, згодом вона померла в лікарні.
Load next