Новий «броньовик» президента США: секретна служба опублікувала перший тизер

Новий «броньовик» президента США: секретна служба опублікувала перший тизер
У соціальних мережах з’явилося зображення Cadillac Escalade зі штандартами президента США, що викликало бурхливе обговорення серед громадськості

У соціальних мережах з’явилося зображення Cadillac Escalade зі штандартами президента США, що викликало бурхливе обговорення серед громадськості.

Фото опублікували американські спецслужби.

Паралельно стало відомо, що глава Секретної служби США зустрівся з керівництвом General Motors для обговорення наступного покоління броньованих президентських автомобілів.

Згідно з інформацією інсайдерів, ця тема обговорювалася і на найвищому рівні – Дональд Трамп особисто провів бесіду з генеральним директором GM Мері Баррою.

Наразі основним транспортом президента США є броньований лімузин «Звір» (The Beast), який використовується з 2018 року. Автомобіль, створений на базі вантажної платформи GMC TopKick, незабаром потребуватиме заміни. Хоча нове покоління «Звіра» вже розробляється, його офіційна прем’єра очікується не раніше 2029 року. Це означає, що новий лімузин отримає у користування лише 48-й президент.

Нагадаємо, У Нью-Йорку можуть заборонити прямі продажі Tesla

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Експерти склали рейтинг найнадійніших авто Експерти склали рейтинг найнадійніших авто
Серед «п’ятірки» – бізнес-седани, компакт-кари та позашляховики.
Як ефективно економити паливо: поради для водіїв Як ефективно економити паливо: поради для водіїв
Дотримання правил не лише зменшить витрату палива автомобіля, але й захистить його від пошкоджень.
Load next