У Зімбабве дозволили вбити 50 слонів: яка причина

У Зімбабве дозволили вбити 50 слонів: яка причина
Заповідник Save Valley Conservancy отримав відповідні дозволи на "заходи з управління популяцією слонів".

Фото: Harvey Sapir/pexels

Зімбабве надає дозвіл на відстріл п'ятдесяти слонів у знаковій природоохоронній зоні. Цей крок є частиною стратегії, спрямованої на контроль над зростанням популяції цих ссавців, що спричинило посилення конфлікту між людиною та дикою природою і створює навантаження на екосистему.

Інформацію про це розповсюдило видання Bloomberg.

Згідно із заявою Управління парків та дикої природи Зімбабве, заповідник Save Valley Conservancy отримав відповідні дозволи на "заходи з управління популяцією слонів".

Квота на управління призначена для вирішення проблеми зростаючої популяції слонів у регіоні, - сказав представник управління Тінаше Фараво.

В окремому інтерв'ю було підкреслено, що уряд не здійснює "вбивства" слонів, а проводить планові заходи з управління їхньою популяцією.

Згідно з даними видання Bloomberg, Зімбабве, де востаннє відстрілювали слонів у 1988 році, посідає друге місце у світі за чисельністю популяції слонів, поступаючись лише сусідній Ботсвані. Переважна більшість цих тварин мешкає у найбільшому в країні національному парку Хванге, площа якого становить 5656 квадратних миль.

Як зазначає Bloomberg, м'ясо слонів, отримане в результаті цих заходів, буде розподілено серед місцевих громад.

Нагадаємо, Вчені з’ясували, коли на Землі може зникнути кисень

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Load next