Mazda планує припинити виробництво в росії

Mazda планує припинити виробництво в росії

Автовиробник Mazda розглядає можливість припинення виробництва в росії через перебої в ланцюзі постачання, спричинені війною в Україні. Повідомляє Nikkei.

Компанія Mazda виробляла автомобілі на спільному підприємстві з місцевим автовиробником Sollers у східному Владивостоці за так званим методом нокдауну, коли деталі відправляються на місцеву збірку.

Згідно з даними дослідницької компанії MarkLines, спільно із часткою Sollers виробництво на заводі у 2021 році досягло приблизно 29 000 одиниць. 

Як зазначається, виробництво вже було призупинено, і Mazda зараз розглядає можливості повного виходу з рф. Проте жодного рішення про припинення продажів чи обслуговування не прийнято.

Це відбувається після того, як у п'ятницю компанія Toyota оголосила про вихід з операцій у росії. Toyota припинить виробництво і продажі, за винятком технічного обслуговування автомобілів, які вже продаються в росії. 

У 2021 році Toyota випустила 80 000 автомобілів і продала 110 000 в країні, а її завод у Санкт-Петербурзі виробляв позашляховик RAV4 та інші.

Нагадаємо, що Денис Шмигаль: місія МВФ розпочне роботу над новою програмою для України вже в жовтні.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 19
 
Читайте також
Програма підтримки бізнесу під час війни (відео) Програма підтримки бізнесу під час війни (відео)
Вона зможе охопити орієнтовно 250 компаній. Завдяки їй вдасться додатково створити понад 2500 робочих місць.
Військові облігації: що це, як працюють і навіщо купувати Військові облігації: що це, як працюють і навіщо купувати
Чи варто інвестувати у військові облігації?
Load next