Netflix уперше використав генеративний ШІ для спецефектів у серіалі

Netflix уперше використав генеративний ШІ для спецефектів у серіалі
Найбільша стримінгова платформа у світі — Netflix — вперше задіяла генеративний штучний інтелект для створення візуальних ефектів у серіалі

Фото: Netflix

Найбільша стримінгова платформа у світі — Netflix — вперше задіяла генеративний штучний інтелект для створення візуальних ефектів у серіалі.

Про це повідомив співвиконавчий директор компанії Тед Сарандос, інформує The Guardian.

Інноваційна технологія була використана в науково-фантастичному серіалі "Етернавт", прем’єра якого відбулася 30 квітня. За словами Сарандоса, ШІ дозволив удесятеро швидше створити сцену обвалення будівлі в Буенос-Айресі, ніж це було б можливо з використанням традиційних методів.

Окрім пришвидшення роботи, застосування ШІ значно знизило витрати на виробництво масштабної сцени. Як зазначив директор Netflix, така сцена була б надто дорогою для серіалу з обмеженим бюджетом, якби її створювали класичними засобами.

"Етернавт" розповідає про загадковий снігопад, що накриває аргентинську столицю і призводить до масових жертв. Згодом виявляється, що стихійне лихо — це лише прикриття для інопланетного вторгнення. Серіал уже отримав замовлення на другий сезон.

Однак використання генеративного ШІ у виробництві фільмів і серіалів викликає занепокоєння в індустрії — зокрема через потенційне скорочення робочих місць у сфері візуальних ефектів і постпродакшену.

Нагадаємо, «Ліло і Стіч» зібрав понад $1 млрд: рімейк став першим мільярдником 2025 року

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Netflix анонсував фінальний сезон «Дивних див»: завершення серіалу вийде у три етапи Netflix анонсував фінальний сезон «Дивних див»: завершення серіалу вийде у три етапи
Стримінговий гігант Netflix презентував тизер останнього сезону серіалу «Дивні дива»
Netflix представив трейлер сьомого сезону «Чорного дзеркала»: коли прем'єра Netflix представив трейлер сьомого сезону «Чорного дзеркала»: коли прем'єра
Прем’єра сьомого сезону відбудеться 10 квітня
Глава NVIDIA розкритикував заяви CEO Anthropic про загрозу масового безробіття через ШІ Глава NVIDIA розкритикував заяви CEO Anthropic про загрозу масового безробіття через ШІ
Під час конференції VivaTech у Парижі генеральний директор NVIDIA Дженсен Хуанг виступив із різкою критикою заяв керівника компанії Anthropic Даріо Амодея
Load next