Сайт «Книгоград», що торгував російськими книжками, заблокували — але він знову працює

Сайт «Книгоград», що торгував російськими книжками, заблокували — але він знову працює
Держкомтелерадіо разом із СБУ заблокували інтернет-магазин «Книгоград», який масово продавав книжки російських і білоруських видавництв.

Фото: Depositphotos

Держкомтелерадіо разом із СБУ заблокували інтернет-магазин «Книгоград», який масово продавав книжки російських і білоруських видавництв.

Про це повідомляє видання «Читомо».

Магазин діяв анонімно та порушував українське законодавство, зокрема закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». З понад 30 тис. книжок лише близько третини були українською. Основну частину становила продукція видавництв «Эксмо», «АСТ», «Питер» та інших, пов’язаних із російським олігархом Олегом Новіковим — особою, що перебуває під санкціями РНБО.

У продажу були твори авторів, внесених до списку загрози нацбезпеці — Захара Прілєпіна, Алєксандра Тамонікова тощо.

Після блокування сайт «Книгоград» відновив роботу під новою адресою. Асортимент залишився подібним, хоча книжки з Росії тепер доступні з четвертої сторінки каталогу. При виборі російської мови одразу пропонуються твори російських авторів.

У Держкомтелерадіо заявили, що діяльність таких сайтів може бути дозволена лише після завершення воєнного стану і за умови їхньої легалізації.

Нагадаємо, скандал у Королівській опері: актор розгорнув прапор Палестини під час поклону

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ затримала курсантку, яка готувала ракетний удар по казармах одногрупників на замовлення ФСБ СБУ затримала курсантку, яка готувала ракетний удар по казармах одногрупників на замовлення ФСБ
Затримано курсантку одного з військових інститутів, яка на замовлення ФСБ Росії готувала ракетний удар по казармах і навчальних корпусах закладу
СБУ затримала Лікаря та Диякона УПЦ(МП), які шпигували у прифронтовому місті СБУ затримала Лікаря та Диякона УПЦ(МП), які шпигували у прифронтовому місті
У Харкові затримали двох агентів ФСБ, які збирали дані про українських військових та намагались виявити місця найбільшого зосередження особового складу та військової техніки
Затримали російську агентку, яка планувала теракт біля Рівненського ТЦК Затримали російську агентку, яка планувала теракт біля Рівненського ТЦК
У Рівному затримали завербовану спецслужбами РФ жінку, яка мала доставити вибухівку до ТЦК
Load next