Disney хотів додати до нового «Трона» персонажа, створеного нейромережею

Disney хотів додати до нового «Трона» персонажа, створеного нейромережею
ШІ-персонаж Біт мав у реальному часі реагувати на події фільму, але ідею скасували через юридичні ризики та побоювання протестів

Фото: depositphotos

На ранніх етапах роботи над фільмом «Трон: Арес» студія Disney розглядала можливість додати до сюжету персонажа, створеного генеративним штучним інтелектом. За інформацією The Wall Street Journal, йшлося про цифрового супутника на ім’я Біт — напарника героя Кевіна Флінна, роль якого знову виконує Джефф Бріджес.

Біт мав бути створений за допомогою моделі ШІ, навченої на основі сценарних промптів, і генерувати репліки, які пізніше озвучував би актор. Це дозволило б створити враження повноцінної інтерактивної присутності персонажа у фільмі. Такий підхід логічно вписувався в сюжет — стрічка розповідає про штучний інтелект, що проривається з цифрового світу в реальність.

Однак проєкт не реалізували. Причиною стали юридичні та репутаційні ризики. Студія в той період вела перемовини з профспілками, і, за даними джерел, керівництво Disney отримало рекомендації відмовитися від ШІ-персонажа, аби уникнути можливого скандалу.

Це рішення ухвалили на тлі подібних суперечок у галузі: нещодавно у грі Fortnite з’явився персонаж Дарта Вейдера з голосом Джеймса Ерла Джонса, згенерованим нейромережею. Гравці швидко навчили його вживати нецензурну лексику, що викликало хвилю критики.

Нагадаємо, "F1 Фільм" став найкасовішим у карʼєрі Бреда Пітта, зібравши $545,6 млн

Юлія Корній - pravdatutnews.com

Читайте також
Marvel анонсувала четвертий фільм на 2028 рік, попри критику Disney за надмірну кількість контенту Marvel анонсувала четвертий фільм на 2028 рік, попри критику Disney за надмірну кількість контенту
Marvel Studios оголосила про ще одну премʼєру на 2028 рік — четвертий фільм, який має вийти 15 грудня
Помер Девід Белл — актор нової екранізації "Ліло і Стіч" Помер Девід Белл — актор нової екранізації "Ліло і Стіч"
Причини смерті наразі невідома
Disney скасував прем’єру "Білосніжки" у Великій Британії через критику фільму Disney скасував прем’єру "Білосніжки" у Великій Британії через критику фільму
Студія Disney відмовилася від лондонської прем’єри фільму "Білосніжка", побоюючись негативної реакції
Load next