Фото: Інстаграм Бреда Пітта
Американський актор Бред Пітт вимагає допиту своєї колишньої дружини, Анджеліни Джолі, у справі про продаж їхньої французької виноробні Château Miraval. Актор стверджує, що Джолі таємно продала свою частку компанії, пов'язаній з російським олігархом Юрієм Шефлером.
За інформацією The Sun, адвокати Пітта подали клопотання про допит компанії Джолі, Nouvel LLC, яку актор називає її "альтер его", що обходить контрактні обмеження. Джолі, своєю чергою, виступає проти допиту.
Пітт наполягає, що у березні 2021 року команда Шефлера контактувала з командою Джолі щодо купівлі частки виноробні. Актор стверджує, що поки він вів переговори про викуп її половини, Джолі вела "таємні" переговори з російською компанією.
Команда Пітта повідомила, що Stoli та Джолі домовилися про угоду на 65 мільйонів доларів, ціну якої приховали від Пітта. Він вимагає свідчень про фінансові вкладення Nouvel LLC та дочірньої компанії Tenute del Mondo, щоб довести незаконність продажу.
Пітт та Джолі познайомилися у 2005 році, одружилися у 2014 році, а у 2016 році Джолі подала на розлучення.
Нагадаємо, Бред Пітт зізнався: після розлучення з Джолі опинився на межі через алкоголізм
Ростислав Шваник - pravdatutnews.com