Фото: Facebook 11-го армійського корпусу
Російські окупанти у цивільному одязі намагалися проникнути у село Ямпіль на Донеччині, щоб вести диверсійну діяльність у тилу українських військ. Про це повідомила пресслужба 11-го армійського корпусу.
За даними військових, окремі групи противника переховувалися у приватних будинках, підвалах та інших спорудах, використовуючи місцевих мешканців як «живий щит». Такі дії є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.
Підрозділи Сил оборони провели комплекс антитерористичних заходів, у результаті чого диверсійні групи були виявлені, заблоковані та знешкоджені. Ямпіль і прилеглі території залишаються під повним контролем українських військ.
Аналітики проєкту DeepState зазначають, що варто очікувати зростання активності окупантів у цьому напрямку, адже Ямпіль має стратегічне значення для позицій на сході. Наразі в населеному пункті тривають активні бойові дії.
Нагадаємо, росіяни окупували Темирівку на Запоріжжі, Сили оборони просунулися на Сумщині — DeepState
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com