Росіяни завдали авіаудару по селищу Ярова на Донеччині: понад 20 загиблих

Росіяни завдали авіаудару по селищу Ярова на Донеччині: понад 20 загиблих
Російські війська завдали авіаудару по селищу Ярова на Донеччині, внаслідок чого загинула щонайменше 21 людина

Фото: ШІ

Це сталося під час видачі пенсій, коли місцеві мешканці знаходились на вулиці. Президент України назвав цей напад "звірячим", підкресливши, що цивільні люди стали мішенню агресії.

Про це повідомляють президент України Володимир Зеленський та голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Такі удари Росії точно не мають залишитись без належної реакції світу. Росіяни продовжують знищувати життя, але уникають нових сильних санкцій, нових сильних ударів. Світ не має мовчати. Світ не має залишатись бездіяльним. Потрібна реакція Сполучених Штатів. Потрібна реакція Європи. Потрібна реакція Двадцяти. Потрібні сильні дії, щоб Росія перестала нести смерть, - написав Зеленський.

Фото: telegram/@VadymFilashkin

Наразі на місці події працюють рятувальники, медики та поліція, що надають допомогу постраждалим та визначають повні масштаби трагедії.

Нагадаємо, на Херсонщині за добу через обстріли РФ постраждали п’ятеро людей

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Масована атака РФ на Україну: шість областей під ударом, є загиблі та поранені Масована атака РФ на Україну: шість областей під ударом, є загиблі та поранені
У ніч проти 13 квітня Росія здійснила масовану атаку по Україні із застосуванням ударних безпілотників та авіаційних бомб
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Load next