На американській авіабазі в Японії стався вибух: постраждали військові

На американській авіабазі в Японії стався вибух: постраждали військові
Четверо військових отримали поранення

Фото: ілюстративне/Unsplash

На авіабазі США «Кадена», розташованій на півдні Японії в префектурі Окінава, стався вибух, унаслідок якого постраждали четверо військовослужбовців Наземних сил самооборони Японії. Інцидент трапився під час роботи в складі для нерозірваних бомб.

Про це повідомляють агентства Kyodo News і Reuters.

Вибух стався під час підготовки до операції зі знешкодження боєприпасів. Причину вибуху наразі не встановлено. У поранених зафіксували рвані рани пальців і ймовірні ушкодження слуху.

Місцева влада не оголошувала евакуацію, оскільки подальшої загрози вибухів або займання не виявлено.

Як відомо, авіабаза «Кадена» є одним із ключових американських військових об’єктів у регіоні. Попри повернення Окінави Японії в 1972 році, після закінчення американської адміністрації на острові, тут і досі зосереджено значну частину військової присутності США в країні.

Нагадаємо, у США виявили найбільше у світі родовище літію вартістю 413 млрд євро

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
У Словаччині вибухнула гаубиця Zuzana під час випробувань: двоє постраждалих У Словаччині вибухнула гаубиця Zuzana під час випробувань: двоє постраждалих
На полігоні Загір’я в Словаччині стався вибух під час випробувальних стрільб з гаубиці Zuzana 2
У Міністерстві США випадково транслювали ШІ-відео, де Трамп цілує ноги Маска У Міністерстві США випадково транслювали ШІ-відео, де Трамп цілує ноги Маска
У Міністерстві житлового будівництва та міського розвитку США на урядових моніторах транслювали відео згенероване штучним інтелектом
Load next