З вересня працівники ТЦК носитимуть бодікамери для підвищення прозорості роботи

З вересня працівники ТЦК носитимуть бодікамери для підвищення прозорості роботи
Міноборони посилює прозорість роботи ТЦК та СП

Фото: ШІ

З 1 вересня усі працівники ТЦК та СП зобовʼязані носити бодікамери та здійснювати відеофіксацію під час перевірки документів або вручення повісток.

Про це повідомляє міністр оборони Денис Шмигаль

У разі порушення правил фіксації передбачена дисциплінарна відповідальність. Цей крок дозволить забезпечити прозорість та законність діяльності груп оповіщень ТЦК, а також захистити права обох сторін.

Шмигаль зазначив, що наразі забезпеченість засобами фіксації складає близько 85%. Триває робота із закупівлі додаткових засобів.

Нагадаємо, на Рівненщині судитимуть працівників ТЦК за побиття та примусову мобілізацію чоловіка

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Головком ЗСУ: ТЦК повинні змінити підходи до роботи Головком ЗСУ: ТЦК повинні змінити підходи до роботи
Сирський заявив, що мобілізаційні заходи повинні проводитися виключно в межах закону та з дотриманням прозорості з боку ТЦК
На Сумщині затримали працівницю ТЦК, яка організувала схему уникнення мобілізації за хабар На Сумщині затримали працівницю ТЦК, яка організувала схему уникнення мобілізації за хабар
На Сумщині викрили працівницю ТЦК та СП, яка за 3000 доларів пропонувала уникнути мобілізації до ЗСУ