Google запускає «Огляд від ШІ» у понад 200 країнах і 40 мовах, включно з українською

Google запускає «Огляд від ШІ» у понад 200 країнах і 40 мовах, включно з українською
Компанія Google оголосила про глобальне розширення функції «Огляд від ШІ» у своєму пошуковому сервісі

Фото: Unsplash

Компанія Google оголосила про глобальне розширення функції «Огляд від ШІ» у своєму пошуковому сервісі. Відтепер ця опція доступна користувачам у понад 200 країнах світу та підтримує понад 40 мов, зокрема українську.

Про це повідомили під час щорічної конференції Google I/O 2025.

«Огляд від ШІ» використовує генеративний штучний інтелект для створення коротких, змістовних відповідей на запити, що дозволяє швидше отримувати потрібну інформацію. Google зазначає, що завдяки цьому нововведенню користувачі стали частіше звертатися до Пошуку і залишаються більш задоволеними результатами.

Інструмент особливо корисний у випадках, коли користувач шукає ідеї — наприклад, для планування вечірки або догляду за рослинами. Функція працює на основі моделі Gemini, яка узагальнює дані з різних джерел і одразу пропонує вичерпну відповідь. При цьому в оглядах наводяться посилання на сайти, з яких отримано інформацію.

У Google наголосили, що це оновлення — частина довгострокової стратегії розвитку Пошуку, яка протягом 25 років зосереджена на тому, щоб зробити доступ до знань зручним, швидким і надійним. Тепер із підтримкою ШІ Пошук виходить на новий рівень ефективності.

Читайте також
Apple планує впровадити ШІ-пошук у Safari Apple планує впровадити ШІ-пошук у Safari
Apple веде переговори з OpenAI, Perplexity та іншими компаніями щодо впровадження пошуку на основі штучного інтелекту в Safari.
Google представила додаток, що перетворює документи на подкасти Google представила додаток, що перетворює документи на подкасти
Інструмент на базі моделі Gemini 2.0 дозволяє миттєво створювати подкасти з текстових документів, нотаток і конспектів
Творці контенту продають неопубліковані відео для навчання ШІ, заробляючи тисячі доларів Творці контенту продають неопубліковані відео для навчання ШІ, заробляючи тисячі доларів
Компанії зі штучним інтелектом, такі як OpenAI, Google, Moonvalley, та інші активно купують неопубліковані відеоматеріали у творців контенту для навчання своїх алгоритмів