Скриншот з відео
У ніч на 11 червня українські безпілотники здійснили атаку на Тамбовський пороховий завод, розташований у місті Котовськ, що в Тамбовській області Росії. Про серію вибухів повідомили місцеві жителі.
Про це пишуть російські Telegram-канали.
Очевидці зазначають, що над містом пролунало щонайменше 15 потужних вибухів, а також спрацювали сирени повітряної тривоги. Зранку тимчасово виконуючий обов’язки губернатора області Євгеній Пєрвишов підтвердив факт атаки безпілотників. За його словами, унаслідок падіння одного зі збитих дронів сталося загоряння, яке оперативно ліквідували пожежні служби. Постраждалих немає.
Міноборони Росії стверджує, що протягом ночі системи ППО збили 32 українських дрони, зокрема п’ять — у Тамбовській області.
Тамбовський пороховий завод — одне з ключових російських підприємств оборонного комплексу, яке виготовляє порох та боєприпаси для різних видів зброї — від стрілецької до танкових снарядів. Також виробляє компоненти вибухових речовин, зокрема нітроцелюлозу. Завод перебуває під міжнародними санкціями з березня 2023 року.
Нагадаємо, Росія вдарила по Одещині: виникла пожежа, є руйнування
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com