Фото: depositphotos
Унаслідок обстрілу у Києві, Київській та Дніпропетровській областях було введено екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомляє ДТЕК.
За командою Укренерго у Києві, Київській та Дніпропетровській області застосовані екстрені відключення, йдеться в повідомленні.
У ніч на 22 жовтня росіяни атакували Запоріжжя. Внаслідок цього постраждали 13 людей, з них двоє - діти.
Також уночі російські війська завдали масованого ракетного удару по Києву, використавши балістичне озброєння. Унаслідок атаки загинули двоє людей, ще кілька зазнали поранень. За даними ДСНС, внаслідок ворожих обстрілів у столиці спалахнули масштабні пожежі. Вогонь охопив житлові будинки в Дарницькому та Дніпровському районах, а також об’єкти в Печерському, Голосіївському та Деснянському районах.
До слова, вчора, близько 18:40, російська армія завдала авіаційного удару по Корабельному району Херсона. Внаслідок атаки постраждала 76-річна жінка.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com