ДБР: екскерівник лісгоспу «списав» приватникам понад 5 млн грн

ДБР: екскерівник лісгоспу «списав» приватникам понад 5 млн грн
Екскерівнику може загрожувати до шести років ув’язнення, вирішується питання арешту майна підозрюваного

Фото: ДБР

Державне бюро розслідувань оголосило підозру колишньому директору Жовтневого лісового господарства на Харківщині. Його звинувачують у зловживанні службовим становищем, через яке приватна компанія уникла сплати понад 5 млн грн.

За даними слідства, між лісгоспом та підприємством уклали договори на постачання дубів загальною вартістю понад 20 млн грн. Умови передбачали відвантаження лише після повної передплати. Втім, посадовець дав вказівку відвантажити продукцію без оплати. У результаті приватна структура отримала деревину й не сплатила за неї понад 5 мільйонів гривень.

Фото: ДБР

Ексдиректору повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем. Йому загрожує до шести років позбавлення волі. Наразі вирішується питання арешту його майна для відшкодування збитків. Слідчі також встановлюють повне коло причетних до незаконної діяльності.

Нагадаємо, у ДБР розповіли про масштаби розслідувань державної зради під час війни

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
На Чернігівщині командир змушував солдатів будувати собі гостьовий будинок На Чернігівщині командир змушував солдатів будувати собі гостьовий будинок
Працівники Державного бюро розслідувань викрили масштабну корупційну схему у військовій частині на Чернігівщині. До організації злочину причетні командир та троє його підлеглих
У Хмельницькому голова райадміністрації  організував схему уникнення від мобілізації: його затримали У Хмельницькому голова райадміністрації організував схему уникнення від мобілізації: його затримали
Якщо його провину доведуть, чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі
В Україні ліквідували злочинну мережу з продажу метадону через аптеки та «наркологічні кабінети» В Україні ліквідували злочинну мережу з продажу метадону через аптеки та «наркологічні кабінети»
Загалом через цю схему було реалізовано понад 10 кг наркотиків, а прибуток перевищив 5 мільйонів гривень
Load next