Фото: Офіс президента
Президент Володимир Зеленський заявив, що вже підписав документи для подання до Верховної Ради України щодо призначення Дениса Шмигаля новим міністром оборони. Про це він повідомив у своєму вечірньому відеозверненні.
Зеленський наголосив, що Міністерство оборони під керівництвом Шмигаля керуватиме стратегічними галузями промисловості. Також президент анонсував, що чинний очільник Мінстратегпрому Герман Сметанін очолить "Укроборонпром".
Завдання дуже конкретне, чітке. Зараз української зброї на фронті, в усіх наших операціях – біля 40 %. Це вже значно більше українського виробництва зброї, ніж будь-коли за час незалежності нашої держави. Обсяги дійсно великі. Але потрібно більше, — каже Зеленський.
Нагадаємо, Верховна Рада відправила у відставку уряд Шмигаля
Ростислав Шваник - pravdatutnews.com