Озброєний чоловік атакував церкву в Мічигані: є загиблі та поранені

Озброєний чоловік атакував церкву в Мічигані: є загиблі та поранені
У поліції зауважують, що кількість жертв може зрости

Фото: depositphotos

У містечку Гранд-Бланк (штат Мічиган, США) під час недільної служби стався кривавий напад у Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Озброєний чоловік протаранив фасад будівлі автомобілем, після чого відкрив вогонь по вірянах.

Про це повідомляє CNN.

Щонайменше одна людина загинула, ще дев’ятеро отримали поранення. Нападник також підпалив будівлю, внаслідок чого виникла масштабна пожежа.

Поліція оперативно прибула на місце події. Між офіцерами та зловмисником зав’язалася перестрілка, під час якої його було ліквідовано. Правоохоронці ідентифікували нападника як 40-річного мешканця Мічигану.

Гранд-Бланк є передмістям міста Флінт, розташованим приблизно за годину їзди на північ від Детройта.

До слова, в Індії трагічно завершився передвиборчий захід відомого актора та політика Джозефа Віджая Чандрасехи, більш відомого як Віджай. За даними місцевої влади, під час тисняви загинули щонайменше 39 осіб, серед них дев’ятеро дітей, ще понад 50 учасників отримали поранення.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

 

Читайте також
У Непалі протестують через блокування соцмереж: десятки загиблих і поранених У Непалі протестують через блокування соцмереж: десятки загиблих і поранених
Протести біля парламенту переросли у сутички, під час яких поліція застосувала вогнепальну зброю
Теракт у Єрусалимі: невідомі розстріляли автобус, є загиблі та поранені Теракт у Єрусалимі: невідомі розстріляли автобус, є загиблі та поранені
У понеділок, 8 вересня, в Єрусалимі стався теракт. Двоє озброєних чоловіків обстріляли автобус та людей на зупинці в районі перехрестя Рамот
Масова стрілянина біля нічного клубу в Нью-Йорку: 11 людей поранені Масова стрілянина біля нічного клубу в Нью-Йорку: 11 людей поранені
Поліція розшукує автомобіль, який може бути пов’язаний з інцидентом