Фото: depositphotos
Лідер Китаю Сі Цзіньпін, на тлі бажання Вашингтона досягти нової торговельної домовленості з Пекіном, може поставити умову для президента США Дональда Трампа – публічно виступити проти незалежності Тайваню.
Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела.
У Пекіні сподіваються, що новий курс США допоможе ізолювати Тайвань і послабити його позиції на міжнародній арені.
За даними видання, йдеться про перехід від стриманої позиції Вашингтона до співпраці з Китаєм у питаннях, які стосуються суверенітету острова. Такий крок, на думку експертів, міг би зміцнити політичну владу Сі всередині країни.
Джерела WSJ також зазначають, що Пекін розраховує схилити Трампа до поступок, запропонувавши натомість укладення економічної угоди, якої давно домагається Білий дім.
До слова, Україна та Сирія домовилися про відновлення дипломатичних відносин
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com