Канада виділить Україні 92 мільйони гривень на кібербезпеку

Канада виділить Україні 92 мільйони гривень на кібербезпеку
Україна отримає від Канади новий пакет допомоги в межах Талліннського механізму. Загальна сума становить 92 мільйони гривень.

Фото: depositphotos

Кошти підуть на посилення кіберзахисту держави.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

Фінансування спрямують на захист критичної інфраструктури, протидію кібератакам, закупівлю необхідного обладнання та створення систем виявлення й попередження загроз. Партнери вже визначили шість проєктів, які отримають підтримку. Серед них — Державна судова адміністрація, Чорнобильська АЕС та Державна прикордонна служба.

Здійснювати фінансування буде американська організація CRDF Global, яка має досвід реалізації програм технічної допомоги в Україні.

У Мінцифри наголосили, що сучасна війна триває і в кіберпросторі, тому підтримка партнерів дозволить ефективніше протидіяти загрозам та забезпечувати безперервну роботу цифрових сервісів для громадян.

До слова, Сполучені Штати виділили Україні $2 млрд на закупівлю сучасних безпілотників із системами штучного інтелекту.

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україну прибув літак зі зброєю від Канади В Україну прибув літак зі зброєю від Канади
Канада розглядає можливість відправки додаткових сил до Східної Європи на тлі загрози вторгнення РФ в Україну.
Блінкен обговорив із главою МЗС Канади нарощування Росією військових сил біля кордонів України Блінкен обговорив із главою МЗС Канади нарощування Росією військових сил біля кордонів України
Політики продовжують обговорювати напружену ситуацію на кордоні України. Нарощування російських військ - головна тема Заходу.
Трамп достроково залишив саміт G7 Трамп достроково залишив саміт G7
Президент США Дональд Трамп вирішив достроково завершити свою участь у саміті G7 у Кананаскісі, Канада, і повернутися до Вашингтона
Load next