У мережі розкритикували фотографів Ліберових після публікації кадрів атаки на Київ

У мережі розкритикували фотографів Ліберових після публікації кадрів атаки на Київ
Фотографи пообіцяли використати зауваження в майбутньому

У соцмережах виникла критика на адресу фотографів Костянтина та Влади Ліберових, а також Євгена Малолєтки через оприлюднення чутливих фотографій жертв нічної масованої атаки на Україну. Після цього Ліберови видалили свої знімки.

Про це вони розповіли в Instagram.

Соціальні мережі обурилися діями фотографів Костянтина та Влади Ліберових, а також Євгена Малолєтки, які, за твердженнями користувачів, фотографували без згоди закривавлених і роздягнених людей, яких діставали з-під руїн після обстрілу. Коментатори вважали це порушенням журналістської етики.

У відповідь на критику Ліберови повідомили, що видалили фотографію жінки з-під завалів, яка викликала найбільше обурення. При цьому вони зазначили, що на знімку не було видно обличчя постраждалої, і навіть Instagram не застосував цензуру.

Фотографи також заявили, що їхні роботи не суперечили етичним нормам, наголошуючи, що «документалістика вимагає жорсткої правдивості». Проте вони пообіцяли взяти до уваги висловлені зауваження у майбутній роботі.

Документувати воєнні злочини росії треба персоналізовано, бо тільки так це резонуватиме в майбутніх поколінь. На цій війні страждають реальні люди. У реальних людей є тіла. І якби на фото було видно обличчя — це принаймні було б темою для ґрунтовної дискусії, — кажуть фотографи.

Нагадаємо, Росія вдарила по Києву модернізованими ракетами KN-23 з Північної Кореї — Defense Express

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
Ілон Маск відповів на критику через жест, схожий на нацистське привітання Ілон Маск відповів на критику через жест, схожий на нацистське привітання
Ілон Маск відреагував на критику щодо жесту, схожого на нацистське привітання, зробленого під час інавгурації Дональда Трампа.
У США прокоментували удар Росії по Сумах У США прокоментували удар Росії по Сумах
Вашингтом продовжує робити все, аби припинити вогонь в Україні
Джей Ді Венс публічно пожартував про свою дружину: його розкритикували Джей Ді Венс публічно пожартував про свою дружину: його розкритикували
Коментарі віцепрезидента США Джей Ді Венса під час виступу в Мічигані про свою дружину Ушу Венс викликали обурення в соцмережах
Load next