У київському метро дівчину вдарили після вигуків «слава росії»

У київському метро дівчину вдарили після вигуків «слава росії»
Наразі співробітники управління поліції в метрополітені проводять перевірку, встановлюють усіх учасників інциденту

Скриншот із соцмереж

У вагоні київського метро стався інцидент, під час якого дівчина, вигукуючи схвальні лозунги на користь Росії, спровокувала конфлікт та отримала удар по голові від іншого пасажира. Столична поліція вже розпочала перевірку за цим фактом.

Як повідомили місцеві Telegram-канали напередодні ввечері, дівчина нібито лаялася та, зокрема, кричала «слава росії». У мережі також з'явився відеоролик, на якому зафіксовано момент удару. Після цього декілька інших пасажирів запропонували висадити дівчину з вагона.

Наразі співробітники управління поліції в метрополітені проводять перевірку, встановлюють усіх учасників інциденту та вирішують питання щодо правової кваліфікації події.

Нагадаємо, У Києві жінка вкрала $50 тисяч на першому побаченні — її затримали

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У Києві затримали водія таксі, який вдарив співачку Тоню Матвієнко У Києві затримали водія таксі, який вдарив співачку Тоню Матвієнко
У столиці правоохоронці затримали 63-річного водія таксі, якого підозрюють у побитті української співачки Тоні Матвієнко під час поїздки. Про це повідомили в поліції Києва
У метро Харкова машиніст побив пасажира: чоловіка відсторонили від роботи (відео) У метро Харкова машиніст побив пасажира: чоловіка відсторонили від роботи (відео)
На одній зі станцій в салон метро увійшов розгніваний машиніст метро і почав бити нетверезого чоловіка. Решта людей просто спостерігали за тим, що відбувається.
У Голосіївському районі Києва сталася смертельна стрілянина У Голосіївському районі Києва сталася смертельна стрілянина
У Голосіївському районі столиці правоохоронці розпочали розслідування за фактом стрілянини, внаслідок якої загинув чоловік
Load next