Очільник партії "Грузинська мрія" йде з політики

Очільник партії "Грузинська мрія" йде з політики
Гарібашвілі повідомив, що планує продовжити свою діяльність у приватному секторі

Голова владної партії Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, залишає політику та йде з посади.

Про це він оголосив на спеціальному брифінгу, повідомило Ехо Кавказа.

Почесна місія, яка була покладена на мене, коли я повернувся до політики – спершу був призначений міністром оборони, потім прем'єр-міністром вдруге і, нарешті, обраний головою партії, – можна сказати, що я її виконав. Більше не бачу необхідності залишатися на посаді голови партії та в політиці загалом, тому я вирішив залишити посаду голови "Грузинської мрії" та піти з політики. Я продовжу служити своїй країні з іншої позиції, – сказав він.

Іраклій Гарібашвілі висловив подяку засновнику "Грузинської мрії" Бідзіні Іванішвілі та підкреслив свою вірність "головному досягненню, ідеалам, цінностям та принципам перемоги 1 жовтня 2012 року", які визначали його політичну кар'єру.

Гарібашвілі повідомив, що планує продовжити свою діяльність у приватному секторі, деталі якої будуть оприлюднені згодом. Він не назвав ім'я свого наступника на посаді голови партії та відкинув можливість повернення в політику в опозиції до "Грузинської мрії".

Після приходу до "Грузинської мрії" Іраклій Гарібашвілі двічі був прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ і міністром оборони Грузії. Після звільнення з посади прем'єр-міністра обіймав посаду голови партії.

Нагадаємо, Грузія до 2030 року буде готова вступити в ЄС — керівна партія

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У Грузії затримали майже 20 людей під час протестів у Тбілісі та Батумі У Грузії затримали майже 20 людей під час протестів у Тбілісі та Батумі
Під час нічних протестів у Тбілісі та Батумі було затримано близько 20 осіб, зокрема лідерів опозиції та журналістів
Load next