Президент Сербії Вучич повідомив про спробу держперевороту

Президент Сербії Вучич повідомив про спробу держперевороту
Нещодавно країна зіткнулася з "добре організованою спробою державного перевороту"

Фото: Bobbie Ware/Unsplash

Президент Сербії Александар Вучич оголосив, що нещодавно країна зіткнулася з "добре організованою спробою державного перевороту", до якої були залучені "всі державні інститути". Про це повідомляє Radio Svobodna Evropa.

Від початкових і середніх шкіл, через університети й спроби у сфері охорони здоров’я, до всіх електроенергетичних об'єктів, від яких залежить життя в Сербії. Про поліцію й говорити не варто. Страшні дані ще спливуть, коли побачите, хто там „роздмухував“ ситуацію і з ким вів перемовини, — каже Вучич. 

Президент Сербії також заявив, що для організації цих дій "мали надійти зовнішні кошти, політичні поради й настанови". Однак він не уточнив, з яких саме джерел надходили ці кошти.

Нагадаємо, Вучич готовий понести "покарання" від ЄС за візит до Москви на День перемоги

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
Вучич: "Не дозволю повторення Майдану в Сербії" Вучич: "Не дозволю повторення Майдану в Сербії"
Вучич заявив, що не допустить копії Майдану в Сербії
У Сербії студенти протестують через трагедію на вокзалі у Новому Саді У Сербії студенти протестують через трагедію на вокзалі у Новому Саді
У кількох сербських містах, включаючи Белград і Новий Сад, студенти та громадяни вийшли на акції протесту після трагедії на залізничному вокзалі в Новому Саді, де загинули 15 осіб
Азербайджан продовжить постачання газу до Сербії Азербайджан продовжить постачання газу до Сербії
Президент Сербії Александар Вучич повідомив, що Азербайджан не припинить постачання газу до Сербії, попри попередні побоювання
Load next