«Виліковували та знімали порчі»: у Харкові викрили шахраїв, які видавали себе за "цілителів"

«Виліковували та знімали порчі»: у Харкові викрили шахраїв, які видавали себе за "цілителів"
Правоохоронці затримали злочинну групу, учасники якої в ефірі популярної телепередачі видавали себе за "ясновидців" та ошукували людей

Правоохоронці затримали злочинну групу, учасники якої в ефірі популярної телепередачі видавали себе за "ясновидців" та ошукували людей.

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі та Офісі генерального прокурора.

Як встановило слідство, 56-річний харків’янин організував шахрайську схему, залучивши двох спільників – 59-річного чоловіка та 49-річну жінку. Вони виступали під псевдонімами Міра, Азарія та Стефанія, пропонуючи "обряди" для зцілення від хвороб і зняття пороблень. 

Підозрювані ошукали людей, серед яких важкохворі та їхні родичі, на суму майже 3 млн грн. Отримані гроші вони знімали з банківських карток та розподіляли між собою.

Під час обшуків вилучили комп’ютерну техніку, телефони, понад 30 банківських карток, 65 тисяч гривень і 6,5 тисяч доларів. На гроші накладено арешт.

Фігурантам повідомили про підозру за ч. 4, 5 ст. 190 ККУ (шахрайство). Організатору призначили заставу понад 900 тисяч гривень, його спільникам – понад 450 тисяч гривень.

Досудове розслідування триває, правоохоронці шукають інших учасників схеми та встановлюють повний список потерпілих.

Нагадаємо, 200 сайтів пропаганди: на Київщині викрили піарників, що працювали на російські спецслужби

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Load next