Четверо військових із Київщини відмовились їхати на фронт — ДБР оголосило підозру

Четверо військових із Київщини відмовились їхати на фронт — ДБР оголосило підозру
Четверо військовослужбовців з однієї з частин, розташованих у Київській області, відмовились виконати наказ про направлення до зони бойових дій

Фото: ДБР

Четверо військовослужбовців з однієї з частин, розташованих у Київській області, відмовились виконати наказ про направлення до зони бойових дій.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

За інформацією слідства, попри те, що всі військові були визнані придатними до служби, у різний час вони проігнорували розпорядження командування про відбуття на передову.

Усім фігурантам справи повідомлено про підозру за частиною 4 статті 402 Кримінального кодексу України — непокора, вчинена в умовах воєнного стану. Наразі чоловіків взято під варту. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Читайте також
У Молдові затримали проросійську башканку Гагаузії У Молдові затримали проросійську башканку Гагаузії
Євгенія Гуцул здобула перемогу на виборах у Гагаузії за підтримки олігарха Ілана Шора, якого засудили за шахрайство
Затриманий генерал Галушкін заявив про готовність воювати звичайним солдатом Затриманий генерал Галушкін заявив про готовність воювати звичайним солдатом
Колишній командир оперативно-тактичного угруповання «Харків», бригадний генерал Юрій Галушкін, заявив, що готовий воювати на фронті як рядовий солдат.
У Києві чоловіка засудили за систематичне знущання над матір’ю У Києві чоловіка засудили за систематичне знущання над матір’ю
У Києві 32-річного чоловіка засудили за психологічне насильство над матір’ю
Load next