Фото: Unsplash
З вечора 10 червня у центрі Лос-Анджелеса почала діяти комендантська година. Таке рішення ухвалила мер міста Карен Басс через масові протести, пов’язані з імміграційною політикою.
Про це повідомляє CNN.
Комендантська година охоплює територію площею 1 квадратну милю в центрі Лос-Анджелеса і триватиме щодня з 20:00 до 6:00. За словами Басс, обмеження діятимуть кілька днів — остаточний термін поки не визначено.
Вона наголосила, що такі заходи були необхідними через надзвичайну ситуацію, пов’язану з протестами.
Загальна площа міста становить 502 квадратні милі, тож запроваджене обмеження стосується лише обмеженої частини мегаполіса.
Нагадаємо, у Лос-Анджелесі тривають масові заворушення, спричинені протестами проти антимігрантських рейдів. Правоохоронці у відповідь застосували сльозогінний газ, гумові кулі та світлошумові гранати. США перекидають близько 700 морських піхотинців до міста.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com