На Рівненщині судитимуть працівників ТЦК за побиття та примусову мобілізацію чоловіка

На Рівненщині судитимуть працівників ТЦК за побиття та примусову мобілізацію чоловіка
Троє військових затягнули чоловіка до авто, побили та змусили пройти ВЛК після затримання на дорозі. Усі підозрювані визнали провину

Фото: ДБР

На Рівненщині завершено досудове розслідування щодо трьох працівників Дубенського районного ТЦК, які у лютому 2025 року побили та незаконно мобілізували місцевого жителя. Справа вже передана до суду, повідомляє Державне бюро розслідувань.

За даними слідства, у селі Іваннє військові переслідували чоловіка, який їхав на велосипеді. Коли той не зупинився, його збили автомобілем. Після того, як чоловік вистрілив угору з сигнального пістолета, військові застосували сльозогінний газ і силоміць затягнули його до машини. Згодом двоє працівників ТЦК жорстоко побили затриманого — по тілу та голові. Це припинилось лише після того, як чоловік погодився на «діалог» і згодом пройшов медкомісію та був мобілізований.

Фігуранти справи повністю визнали свою провину. Після завершення процесу заявили про намір служити в бойових бригадах.

Обвинувачення висунуто за статтями про незаконне позбавлення волі та катування (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 146 та ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 127 ККУ). Їм загрожує до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, на об’їзній Рівного заблокували авто ТЦК: вимагали відпустити мобілізованого

Юлія Корній - pravdatutnews.com

Читайте також
З понеділка навчальним закладам Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання
У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в області провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).Про це інформує
Відхід ЗСУ з Курахового абсолютно логічний: експерт пояснив чому Відхід ЗСУ з Курахового абсолютно логічний: експерт пояснив чому
Військовий експерт Павло Нарожний роз’яснив, чому відхід ЗСУ з Курахового є необхідним кроком
Load next