У США народила дитину жінка з діагностованою смертю мозку: лікарі підтримували її життя через заборону абортів

У США народила дитину жінка з діагностованою смертю мозку: лікарі підтримували її життя через заборону абортів
У Сполучених Штатах сталася надзвичайна медична подія: в одному з госпіталів Атланти лікарі провели кесарів розтин непритомній жінці, яка перебувала у стані смерті мозку

Фото: Pexels

У Сполучених Штатах сталася надзвичайна медична подія: в одному з госпіталів Атланти лікарі провели кесарів розтин непритомній жінці, яка перебувала у стані смерті мозку.

Про це повідомляє Associated Press.

Незважаючи на діагноз, життя жінки штучно підтримували протягом кількох місяців — рішення ухвалили з огляду на законодавчі обмеження щодо переривання вагітності.

31-річна Адріана Сміт, мати новонародженої дитини, почала скаржитись на сильні головні болі приблизно п’ять місяців тому. Після звернення до лікарні їй призначили медикаментозне лікування, однак уже наступного ранку її стан різко погіршився — вона втратила свідомість і почала задихатися. Її партнер негайно викликав швидку допомогу.

У лікарні жінці діагностували смерть мозку. Однак через вагітність і чинну заборону на аборти її підключили до апаратів життєзабезпечення. Медики чекали до шостого місяця вагітності, після чого провели кесарів розтин.

За інформацією Associated Press, дитина народилася живою, проте подальший стан новонародженого не уточнюється.

Цей випадок знову актуалізував дискусію навколо жорстких обмежень на аборти в низці американських штатів і їх наслідків для пацієнток у критичних ситуаціях.

Читайте також
Підсипав таблетки для аборту в напій колишньої: у Техасі чоловіка судять за вбивство Підсипав таблетки для аборту в напій колишньої: у Техасі чоловіка судять за вбивство
У Техасі чоловіка звинувачують у навмисному вбивстві ненародженої дитини — він підсипав препарат для аборту своїй вагітній партнерці, яка не планувала переривати вагітність.
Гарвард зробить навчання безкоштовним для студентів із сімей із доходом до $200 тисяч Гарвард зробить навчання безкоштовним для студентів із сімей із доходом до $200 тисяч
Зміни набудуть чинності вже цієї осені
США тимчасово закрили посольство в Ізраїлі США тимчасово закрили посольство в Ізраїлі
Держдеп США оголосив про тимчасове закриття посольства в Єрусалимі та консульства в Тель-Авіві
Load next