Режисер Скорсезе анонсував фільм з "останнім інтервʼю" Папи Римського

Режисер Скорсезе анонсував фільм з "останнім інтервʼю" Папи Римського
Наразі дата виходу фільму залишається невідомою

Американський кінорежисер Мартін Скорсезе створив документальну стрічку, в якій зафіксовано одне з останніх глибоких інтерв'ю покійного Папи Римського Франциска перед камерою.

Про це пише Guardian.

Виробництвом фільму займалися Scorsese’s Sikelia Productions спільно з Aldeas Scholas Film, кінокомпанією, що є підрозділом Scholas – глобального освітнього руху, ініційованого Папою Франциском.

Документальна стрічка під назвою «Aldeas — Нова історія» детально розповість про діяльність організації Scholas Occurrentes, яку Папа Франциск заснував у 2013 році з метою поширення серед молоді ідеї "Культури зустрічей". У фільмі буде показано участь молодих людей з Індонезії, Гамбії та Італії у програмі, де вони створюють короткометражні фільми.

„Нова історія“ — це остання мрія Папи Франциска. Фільм, що ґрунтується на Культурі зустрічей, об’єднує різноманітні спільноти з усього світу, щоб розповісти власні історії, відзначити свою ідентичність та зберегти свою культурну спадщину через кіно, — йдеться в анонсі.

Зараз, як ніколи раніше, нам потрібно розмовляти одне з одним, слухати одне одного в різних культурах. Один з найкращих способів досягти цього — ділитися історіями про те, ким ми є, відображеними в нашому особистому житті та досвіді, — сказав Скорсезе.

Нагадаємо, Зірка "Венздей" планує зняти фільм, сценарій до якого готувала 10 років

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
Як документальний фільм від Netflix допоміг викрити шахрайку, яка ошукала людей на сотні тисяч доларів Як документальний фільм від Netflix допоміг викрити шахрайку, яка ошукала людей на сотні тисяч доларів
Після виходу документального фільму Con Mum на Netflix постраждалі від шахрайки Діонни Марі Ханни впізнали її та звернулися до поліції
Молодь у Європі масово залишається з батьками: у чому причина Молодь у Європі масово залишається з батьками: у чому причина
У багатьох країнах Європи значна частина молодих людей віком до 34 років не поспішає залишати батьківський дім