Фото: Instagram @ soloha_official
Українська співачка СолоХа (Тереза Балашова) стала мамою втретє. Артистка повідомила у соцмережах, що народила хлопчика.
«Ми народилися. Мій синочок, моя радість, моє безмежне щастя. Нехай Господь оберігає тебе», — написала співачка, додавши знімок дитини у ліжечку. Над колискою видно повітряну кульку з написом: «Дякую за сина».
Фото: Instagram @ soloha_official
У СолоХи вже є дві доньки: старша Аріана від першого шлюбу та молодша Єва — у шлюбі з Максимом, особу якого співачка не розкриває.
Раніше в Мережі ширилися чутки, що батьком її третьої дитини може бути актор і учасник шоу «Холостяк» Тарас Цимбалюк, з яким співачка грає у виставі «Наші Кайдаші».
Під час вагітності артистка мала проблеми зі здоров’ям і навіть потрапила до лікарні через підвищений тонус матки. Вона звинуватила у погіршенні стану одного зі своїх колег, не назвавши його імені.
Нагадаємо, Сергій Притула вчетверте став батьком
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com