Фото: depositphotos
Під час зйомок нового сезону серіалу Netflix «Емілі в Парижі» у Венеції помер помічник режисера Дієго Борелла. 47-річний Борелла знепритомнів на знімальному майданчику ввечері 22 серпня, під час зйомок фінальної сцени серіалу.
Про це пише Іndependent.
Незважаючи на намагання лікарів реанімувати його, всі зусилля виявилися безрезультатними. Попередньо встановлено, що причиною смерті став серцевий напад.
Зйомки фінальної сцени п’ятого сезону, які мали завершитися 25 серпня, наразі призупинено. Борелла, уродженець Венеції, був відомим письменником та режисером, працював у Римі, Лондоні та Нью-Йорку. Останнім часом він зосередився на письменництві, створюючи вірші та казки для дітей.
Нагадаємо, серіал "Емілі в Парижі" повертається з п’ятим сезоном, прем'єра якого відбудеться 18 грудня. У нових епізодах глядачі побачать історії, що розгортаються у двох містах — Парижі та Римі, а також сцени з Венеції, де Емілі мчить на швидкісному катері.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com