Більшість поляків незадоволені роботою Дональда Туска на посаді прем’єра — опитування

Більшість поляків незадоволені роботою Дональда Туска на посаді прем’єра — опитування
Опитування проводилося методом телефонних стандартизованих інтерв’ю, у ньому взяли участь 1100 дорослих поляків

Фото: depositphotos

Понад половина громадян Польщі негативно оцінили діяльність прем’єр-міністра Дональда Туска.

Про це свідчать результати опитування IBRiS для Onet, проведеного 19–20 вересня.

Згідно з даними дослідження, 41,7% респондентів відповіли, що роботу глави уряду вони оцінюють «однозначно погано», ще 11,6% — «скоріше погано». У сумі це понад 53% опитаних.

Позитивно про діяльність Туска висловилися 39,7%: з них 15,7% обрали варіант «однозначно добре», а 24% — «скоріше добре».

Видання нагадує, що в рейтингу довіри до політиків за вересень Туск посів четверте місце, поступившись президенту Каролю Навроцькому, міністру закордонних справ Радославу Сікорському та представнику ультраправих Кшиштофу Босаку.

До слова, Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що не даватиме розпорядження про автоматичне збиття невідомих повітряних цілей, які порушуватимуть повітряний простір країни. Він зазначив, що дії кремля мають ознаки гібридної війни проти Європи — москва постійно «тестує» реакцію західних країн. Як приклад Стубб навів торішні інциденти з пошкодженням підводних кабелів у Балтійському морі.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Дуда планує зустріч із спікером через заяву про "переворот", не виключає звернення до прокуратури Дуда планує зустріч із спікером через заяву про "переворот", не виключає звернення до прокуратури
Президент Польщі Анджей Дуда має намір зустрітися зі спікером Сейму Шимоном Головнею після його гучної заяви про нібито спроби підбурювання до "державного перевороту"
Польща закрила кордон з Білоруссю Польща закрила кордон з Білоруссю
Рішення ухвалили через старт російсько-білоруських навчань «Запад-2025»
Після інавгурації у Польщі спалахнув конфлікт між Навроцьким і Туском — Bloomberg Після інавгурації у Польщі спалахнув конфлікт між Навроцьким і Туском — Bloomberg
Між новообраним президентом Польщі Каролем Навроцьким та прем’єр-міністром Дональдом Туском спалахнув конфлікт через проєкт будівництва одного з найбільших аеропортів Європи
Load next