Масові протести у США: громадяни виступили проти політики Трампа

Масові протести у США: громадяни виступили проти політики Трампа
Організатори руху May Day Strong та профспілки AFL-CIO закликали зупинити надмірний вплив великих корпорацій та мільярдерів на політику країни.

Фото: depositphotos

У понад 900 містах США відбулися масштабні демонстрації, учасники яких виступили проти курсу адміністрації Дональда Трампа. Акції організував рух May Day Strong спільно з профспілками AFL-CIO, а загальна кількість протестувальників сягнула сотень тисяч.

Про це пише The Hill.

Захід пройшов під гаслом «Працівники проти мільярдерів». Організатори наголосили, що цьогорічний День праці має особливе значення: замість традиційного відпочинку американці вийшли заявити про небезпеку концентрації влади в руках великого бізнесу. Вони звинувачують корпорації та еліти у послабленні демократії та тиску на робітничі громади.

Ми повинні зупинити захоплення влади мільярдерами. Вони крадуть у робітничих сімей, руйнують демократію та фінансують приватні армії для нападів на наші громади, - йдеться на сторінці May Day Strong.

Наймасштабніші мітинги зафіксовані у Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі, Філадельфії та Сан-Дієго. У Чикаго протест загострився на тлі заяв Білого дому про можливе посилення федеральної присутності. У Сан-Франциско під критику потрапили технологічні компанії, зокрема Palantir, які отримують великі державні контракти на проєкти зі штучним інтелектом.

Нагадаємо, мітинги в Сербії: студенти заблокували будівлю державної телерадіокомпанії

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
У США відбулися масові протести проти політики Трампа: акція охопила всі 50 штатів У США відбулися масові протести проти політики Трампа: акція охопила всі 50 штатів
У день 250-річчя початку Війни за незалежність США тисячі громадян вийшли на акцію «50501»
Адміністрація Трампа почала виведення частини Нацгвардії з Лос-Анджелеса після протестів Адміністрація Трампа почала виведення частини Нацгвардії з Лос-Анджелеса після протестів
Адміністрація президента США Дональда Трампа ухвалила рішення щодо часткового згортання військової присутності в Лос-Анджелесі
Трамп погрожує ув'язнням на 20 років тих, хто саботує Tesla Трамп погрожує ув'язнням на 20 років тих, хто саботує Tesla
Дональд Трамп робить чимало ініціатив, аби підтримати бізнес Маска