Фото: Офіс Президента
Президент України Володимир Зеленський, прибувши до Туреччини напередодні запланованих прямих переговорів із Росією, висловив скепсис щодо рівня російської делегації.
Про це йдеться у заяві Зеленського.
За його словами, представники РФ більше схожі на "бутафорію", ніж на серйозних перемовників.
Рівень русских мені поки що офіційно не відомий. Але з того, що ми бачимо, більше схоже на бутафорський рівень. Ми подумаємо, що робитимемо і які будуть наші кроки після розмови з президентом Ердоганом, – сказав Зеленський.
Глава держави наголосив на важливості розуміння реального мандата російських представників і їхньої здатності ухвалювати рішення самостійно.
У відповідь речниця МЗС Росії Марія Захарова різко відреагувала на коментар українського лідера:
Хто вживає слово 'бутафорний'? Клоун? Людина з невідомою освітою? Він не має права так висловлюватися про людей із науковими ступенями та заслугами перед державою, – заявила вона.
Крім того, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров назвав Зеленського "жалюгідною людиною", посилаючись на його вимоги щодо обов’язкової участі Володимира Путіна у переговорах у Стамбулі.
Напередодні Кремль оголосив склад російської делегації. У неї увійшли: помічник Путіна Володимир Мединський, заступник міністра закордонних справ Михайло Галузін, начальник головного управління Генштабу ЗС РФ Ігор Костюков і заступник міністра оборони Олександр Фомін. Сам Путін у списку не значиться.
Нагадаємо, хто прибув до Туреччини з українських політиків: деталі
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com