Від 2022 року Україна повернула понад 6 тисяч полонених— ГУР

Від 2022 року Україна повернула понад 6 тисяч полонених— ГУР
У розвідці зазначають, що понад 90% звільнених українців розповідають про катування та знущання в неволі

Фото: depositphotos

Від початку повномасштабного вторгнення Україна вже повернула додому понад 6000 своїх громадян із російського полону. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

За його словами, відбулося 67 обмінів полоненими, а також низка повернень поза офіційними процедурами. Майже всі, хто повернувся з російської неволі, свідчать про систематичні катування та порушення прав, які є грубим порушенням Женевських конвенцій.

«Розуміючи, в яких умовах там знаходяться наші військовополонені та незаконно утримувані цивільні українці, ми не можемо дозволити чекати завершення активної фази бойових дій», — наголосив Юсов.

Лише сьогодні з російського полону звільнили 84 українців — серед них як військові, так і цивільні. Кожен з них потребує медичної допомоги.

Нагадаємо, полоненого бійця «Азову» засудили до 19 років ув’язнення

Юлія Корній - pravdatutnews.com

Читайте також
Третя медаль для України на Олімпіаді-2020: "бронзу" здобули стрільці у змішаному змаганні Третя медаль для України на Олімпіаді-2020: "бронзу" здобули стрільці у змішаному змаганні
Українські стрільці вибороли першу медаль. Змішані командні змагання зі стрільби дебютують в олімпійській програмі саме у Токіо.
У німецькому Білефельді чоловік з ножем напав на відвідувачів бару: поранено щонайменше п’ятьох У німецькому Білефельді чоловік з ножем напав на відвідувачів бару: поранено щонайменше п’ятьох
Нападник утік, поліція попереджає, що він може бути озброєний.
СБУ затримала головну бухгалтерку філії "Укрзалізниці" за роботу на Росію СБУ затримала головну бухгалтерку філії "Укрзалізниці" за роботу на Росію
Служба безпеки України викрила головну бухгалтерку однієї з філій АТ "Укрзалізниця" у Полтавській області на передачі розвідувальної інформації російській спецслужбі
Load next