Без бронежилетів на штурм: боєць "Шквалу" про тактику ворога і свій бойовий шлях | ПравдаТУТ Львів

Без бронежилетів на штурм: боєць "Шквалу" про тактику ворога і свій бойовий шлях | ПравдаТУТ Львів

Військовослужбовець ПКШР «Шквал» Амір Баракат, який служить з 2019 року, ділиться своїм досвідом початку повномасштабного вторгнення та участі в боях. Він розказує про перші години 24 лютого 2022 року на білоруському кордоні, несподіване вторгнення, та свій перший бойовий досвід на Вовчанському напрямку. Воїн детально описує масовані артобстріли, штурм 10 травня, тактику російських військ без бронежилетів, та 13-годинний бій. Він також згадує про своє поранення — контузію від снаряда, що вибухнув над головою, та швидке повернення до своїх побратимів.

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У Львівській лікарні на вул. Орлика прийняли вже понад 400 дітей зі Сходу України У Львівській лікарні на вул. Орлика прийняли вже понад 400 дітей зі Сходу України
Близько 100 ділей були госпіталізовані з опіками, переломами, осколковими пораненнями тощо.
У Львові чоловік влаштував стрілянину в автомобілі військовослужбовця У Львові чоловік влаштував стрілянину в автомобілі військовослужбовця
У Львові в салоні автомобіля військовослужбовця, відбувся постріл. Його здійснив чоловік, що був разом з власником у машині, а сама зброя належить працівнику поліції
Як змінилися Збройні сили України? Історія добровольця "Штурма" (відео) Як змінилися Збройні сили України? Історія добровольця "Штурма" (відео)
Збройним силам України - 30 років. В певний період потужною рушійною силою для війська стали добровольці, які згодом увійшли до складу ЗСУ. Одним із таких людей є Володимир Правосудов.
Load next