Російський дрон атакував авто на Херсонщині: постраждала літня жінка

Російський дрон атакував авто на Херсонщині: постраждала літня жінка
У Херсонській області неподалік населеного пункту Зимівник російські війська завдали удару з безпілотника по цивільному автомобілю

У Херсонській області неподалік населеного пункту Зимівник російські війська завдали удару з безпілотника по цивільному автомобілю. Інцидент стався близько 17:00.

Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

Унаслідок атаки поранення отримала 61-річна жінка. За даними ОВА, вибухівка була скинута з дрона. Постраждала дістала вибухову травму, контузію та ушкодження обличчя у вигляді саден.

Жінці оперативно надали медичну допомогу, її стан дозволяє проходити подальше лікування амбулаторно.

Нагадаємо, стан поранених рятувальників після атаки на Київ: переломи кінцівок і травми голови

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Росіяни атакували Херсонщину: двоє загиблих, кілька поранених Росіяни атакували Херсонщину: двоє загиблих, кілька поранених
Унаслідок російських атак на Херсонщині 13 лютого загинули двоє людей, ще кілька осіб отримали поранення
Окупанти обстріляли з артилерії Станицю Луганську: снаряд потрапив у дитсадок (фото) Окупанти обстріляли з артилерії Станицю Луганську: снаряд потрапив у дитсадок (фото)
Окупанти вранці у четвер, 17 лютого, обстріляли з артилерії Станицю Луганську. Один зі снарядів влучив у дитсадок.
путін планує провести примусову мобілізацію на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей путін планує провести примусову мобілізацію на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей
ФСБ рф планує кинути «мобілізованих» українців на найгарячіші ділянки фронту.
Load next