Львівська пенсіонерка віддала шахрайці всі заощадження — 400 тисяч гривень

Львівська пенсіонерка віддала шахрайці всі заощадження — 400 тисяч гривень
Львівська пенсіонерка віддала шахрайці всі заощадження — 400 тисяч гривень

Фото: depositphotos

У Львові 38-річна шахрайка виманила у 82-річної жінки майже 400 тисяч гривень, представившись працівницею банку.

Як повідомили у поліції Львівщини, аферистка зателефонувала пенсіонерці та переконала її, що в Україні начебто готують «грошову реформу». Під приводом перевірки купюр жінка прийшла до потерпілої додому, попросила показати всі заощадження і під час «огляду» підмінила гроші на нарізаний папір.

Загальна сума викрадених коштів у різних валютах склала близько 400 тисяч гривень.

Правоохоронці оперативно встановили особу зловмисниці — нею виявилась жителька Дніпропетровської області, 1987 року народження. Її затримали співробітники кримінальної поліції спільно зі слідчими Львівського районного управління поліції №2 за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури.

Жінці вже повідомлено про підозру, слідство триває. За шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України), їй загрожує до 8 років позбавлення волі.

До слова, дві жінки обдурили десятки чоловіків на пів мільйона євро через сайти знайомств. Правоохоронці не виключають, що кількість постраждалих може бути значно більшою.   

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Дві жінки обдурили десятки чоловіків на пів мільйона євро через сайти знайомств Дві жінки обдурили десятки чоловіків на пів мільйона євро через сайти знайомств
Правоохоронці не виключають, що кількість постраждалих може бути значно більшою
СБУ та ДБР викрили схему ухилення від сплати податків на 2,5 млрд грн СБУ та ДБР викрили схему ухилення від сплати податків на 2,5 млрд грн
Спільне розслідування СБУ та ДБР виявило схему ухилення від сплати податків на 2,5 мільярда гривень, організовану колишнім директором спиртового заводу
Викрадення 19-річної дівчини у Львові: викрадачам оголосили підозру (відео) Викрадення 19-річної дівчини у Львові: викрадачам оголосили підозру (відео)
У Львові затримали зловмисників, які викрали 19-річну дівчину і вимагали викуп два мільйони євро. Звільнена дівчина – жива та неушкоджена, наразі з нею працює психолог.
Load next