САП і Європрокуратура посилюють контроль за використанням коштів ЄС

САП і Європрокуратура посилюють контроль за використанням коштів ЄС
САП і Європрокуратура підписали меморандум про співпрацю для запобігання зловживанням коштами ЄС, наданими Україні.

Фото: САП

Про це повідомляє САП.

Як зазначають, документ започатковує новий етап співпраці між українськими та європейськими прокурорами та передбачає постійний канал комунікації для спільного реагування на можливі зловживання коштами ЄС, спрямованими на підтримку й відбудову України.

Підписання Меморандуму є свідченням зрілості антикорупційної системи України та її інтеграції до європейського правового простору. Європейська прокуратура створена для захисту бюджету ЄС від шахрайства та корупції, - йдеться у повідомленні.

Також наголошують, що співпраця між САП і EPPO стане додатковою гарантією прозорого використання міжнародної допомоги Україні. А також сприятиме підвищенню прозорості використання публічних коштів і довіри до процесів відновлення, щоб кожне євро партнерів зміцнювало Україну.

До слова, наприкінці вересня Європейський Союз ухвалив рішення виділити 2 мільярди євро на виробництво українських безпілотників.

Кольц Максим - pravdatutnews.com

Читайте також
Колишнього премʼєр-міністра Хорватії засудили до 6 років увʼязнення у справі про корупцію Колишнього премʼєр-міністра Хорватії засудили до 6 років увʼязнення у справі про корупцію
Верховний суд Хорватії виніс остаточний вирок колишньому голові уряду Іво Санадеру, засудивши до шести років увʼязнення в справі про корупцію.
Закон про ліквідацію незалежності НАБУ і САП є загрозою для руху України до Євросоюзу - очільник МЗС Нідерландів Закон про ліквідацію незалежності НАБУ і САП є загрозою для руху України до Євросоюзу - очільник МЗС Нідерландів
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп заявив, що новий закон про позбавлення незалежності НАБУ та САП може стати перешкодою на вступі України в ЄС
"Адекватних пояснень не почув": Зеленський відреагував на затримку обрання керівника САП "Адекватних пояснень не почув": Зеленський відреагував на затримку обрання керівника САП
У своєму Twitter глава держави повідомив, що "не почув адекватних пояснень" щодо затримки конкурсу і закликав конкурсну комісію "виконати свій обов’язок".
Load next