На Хмельниччині викрили підпільну друкарню фальшивих документів

На Хмельниччині викрили підпільну друкарню фальшивих документів
37-річний чоловік облаштував підпільний цех вдома. Замовників шукав у Telegram і пересилав підробки поштою

Фото: Хмельницька обласна прокуратура

На Хмельниччині правоохоронці викрили підпільну поліграфію, де виготовляли фальшиві документи. 37-річний місцевий житель облаштував у себе вдома цілий цех із виробництва підроблених водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію автомобілів. Замовлення він приймав через Telegram, а готові документи відправляв поштою під вигаданими іменами.

Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура.

За даними слідства, зловмисник також пропонував клієнтам фальшиві довідки про нібито навчання в автошколі. Щоб замаскувати свою діяльність, він постійно змінював банківські картки для отримання оплати.

Під час обшуку поліція виявила обладнання для виготовлення документів, мобільні телефони, матеріали для друку та 75 тисяч доларів готівкою.

Чоловіку вже повідомили про підозру за статтями Кримінального кодексу, що передбачають покарання до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, СБУ затримала військового, який передавав ФСБ дані про операції українських дронів

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Знайдений у Темзі iPad допоміг розкрити замах на вбивство п’ятирічної давнини Знайдений у Темзі iPad допоміг розкрити замах на вбивство п’ятирічної давнини
У Лондоні в річці Темза знайшли iPad, який став ключовим доказом у справі про замах на вбивство 2019 року
У Києві жінка вкрала $50 тисяч на першому побаченні — її затримали У Києві жінка вкрала $50 тисяч на першому побаченні — її затримали
У столиці правоохоронці затримали 22-річну жінку, яка на першому побаченні викрала в чоловіка значну суму грошей
В Івано-Франківську затримали шахрая, який привласнив техніки Apple на понад 3 мільйони гривень В Івано-Франківську затримали шахрая, який привласнив техніки Apple на понад 3 мільйони гривень
В Івано-Франківську правоохоронці затримали 45-річного чоловіка, підозрюваного у шахрайстві на суму понад 3 мільйони гривень
Load next