На Полтавщині стався землетрус

На Полтавщині стався землетрус
Землетрус стався на глибині 7,1 кілометра

Фото: depositphotos

У неділю, 27 липня, близько 10:47 в Україні стався землетрус в районі села Старі Санжари, що знаходиться в Полтавській області. 

Про це повідомили у Головному центрі спеціального контролю.

Землетрус мав магнітуду 2,9 за шкалою Ріхтера, і стався на глибині 7,1 кілометра.

Експерти вказали, що цей землетрус відноситься до категорії «невідчутних», тому поштовхи не були помітні для більшості мешканців регіону.

Фото: gcsk.gov.ua

Нагадаємо, на півночі Ірану стався землетрус магнітудою 5,2

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Вдруге за рік: на Прикарпатті стався землетрус магнітудою 2 бали (відео) Вдруге за рік: на Прикарпатті стався землетрус магнітудою 2 бали (відео)
Фахівці уточнили, що на території вказаного району Прикарпаття цьогоріч це другий землетрус. Попередній зафіксували 13 липня – тоді магнітуда становила 2,3.
На Тернопільщині стався землетрус: місцеві мешканці поділилися враженнями (відео) На Тернопільщині стався землетрус: місцеві мешканці поділилися враженнями (відео)
За попередньою інформацією землетрус трапився на глибині близько 6 кілометрів. Епіцентр землетрусу припав на Чортківський район, що на Тернопільщині.
Load next