Фото: facebook.com/roshencenter
Українські військові виявили продукцію корпорації Roshen на російському маркетплейсі Wildberries та закликали правоохоронців перевірити можливі схеми постачання до країни-агресора.
Про це пише український військовий Олексій "Сталкер".
Автор звернення — військовий з позивним "Сталкер" — вбачає в цьому ознаки пособництва державі-агресору з боку Петра Порошенка, засновника Roshen і лідера "Європейської солідарності".
На Wildberries доступні популярні солодощі Roshen — "Шалена бджілка", "Шоколапки", "Слівкі Лєнівкі". Продавці підтверджують, що це справжня продукція української компанії.
Військовий закликає розслідувати, як продукція потрапляє до РФ — можливо, через офшори чи "нейтральний імпорт". Він також нагадав про справу Порошенка щодо торгівлі вугіллям із ОРДЛО, за яку йому вже висунули підозру в держзраді.
"Сталкер" зазначає, що депутати від "ЄС" намагаються виправдати ситуацію, а російські політики відкрито говорять про поставки Roshen до РФ. Він також згадує про попередні звинувачення на адресу Порошенка — від Харківських угод до спільного бізнесу з Медведчуком.
На тлі цього, за опитуваннями, рівень недовіри до Порошенка зріс до 70%. Військові наголошують: торгівля з ворогом під час війни може мати не лише моральні, а й кримінальні наслідки.
Нагадаємо, Visa вперше обігнала Mastercard за кількістю карток
Олена Стеьніцька - pravdatutnews.com