Польські перевізники готуються до нової акції протесту на кордоні з Україною

Польські перевізники готуються до нової акції протесту на кордоні з Україною
Польські транспортні компанії планують чергову акцію протесту біля пункту пропуску "Дорогуськ" – одного з головних на польсько-українському кордоні

Польські транспортні компанії планують чергову акцію протесту біля пункту пропуску "Дорогуськ" – одного з головних на польсько-українському кордоні.

Про це повідомляє ZN.ua, посилаючись на відповідну заявку, подану Комітетом захисту транспортних перевізників та роботодавців Республіки Польща.

Організатори протесту заявляють про погіршення умов праці та зниження доходів у галузі. Вони звинувачують українських перевізників у демпінгу – мовляв, ті суттєво знижують ціни на послуги, витісняючи польських учасників з ринку.

Ми неодноразово зверталися до влади, але наші проблеми залишаються без належної уваги. Тому змушені діяти самі. Нашою метою є відновлення балансу у сфері вантажоперевезень, який було порушено після скасування дозволів для українських компаній, – йдеться в офіційній заяві Комітету.

Точна дата початку протесту поки не оприлюднена.

Нагадаємо, українським перевізникам у Польщі виписують штрафи на 120 тисяч гривень за пунктуаційні неточності

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Нацбанк погіршив прогноз зростання інфляції та ВВП в Україні на 2021 рік Нацбанк погіршив прогноз зростання інфляції та ВВП в Україні на 2021 рік
В умовах світової пандемії українська економіка відновлюється надзвичайно повільними темпами. У зв'язку із цим, Національний банк України погіршив прогноз зростання реального ВВП у 2021 році з 4,2% до 3,8%.
У Байдена готуються оголосити фінальний пакет військової допомоги Україні - Reuters У Байдена готуються оголосити фінальний пакет військової допомоги Україні - Reuters
Адміністрація президента США Джо Байдена найближчими днями повідомить про завершальний пакет військової допомоги Україні в рамках Ініціативи допомоги безпеці Україні (USAI)