Фото: сайт Президента України
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що стратегія Росії щодо мирних переговорів полягає у спробі витіснити Сполучені Штати з процесу врегулювання конфлікту.
Про це він повідомив під час пресконференції, передає «Інтерфакс-Україна».
За словами Сибіги, участь США у мирному процесі є критично важливою для України. Він наголосив, що не бачить можливості створення надійної системи безпеки в Європі без американської підтримки.
Для продовження тієї зустрічі, яка мала місце в Туреччині, не може бути жодних умов. Тому що там було досягнуто чіткої домовленості. Якщо прибрати всі ці псевдоісторичні лекції, які лунали з боку російської делегації, а саме: перше — обмін військовополоненими, і сьогодні він розпочався, — зазначив Сибіга.
Міністр додав, що Київ очікує на чітку позицію Москви щодо безумовного перемир’я та водночас готує власні пропозиції щодо подальших кроків у напрямку миру.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com